logo

شورای مرکزی حزب آزادي و رفاه ايرانيان (آرا)

بمباران مقر اصلي حزب دموكرات كردستان
و اعدام سه زنداني سياسي را محكوم مي كنيم!

سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۸

رژيم فاشيستي مذهبي جمهوري اسلامي امروز شنبه ١٧ شهريور ١٣٩٧ مقر حزب دموكرات را بمباران كرد و همزمان با اين عمل تروريستي سه تن از زندانيان سياسي كُرد را اعدام كرد. رژيم آدمكش براي حفظ بقاي خود، رامين حسين پناهي و زانيار و لقمان مرادي سه جوان كُرد را بدون اينكه گناهي داشته باشند همزمان با بمباران مركز حزب دموكرات ، هدفمند اعدام كرد تا همچون چهل سال گذشته با ايجاد وحشت نظام اسلامي و غير قانوني خود را حفظ كند !
خبرگزاری فارس خبر داد که زانیار مرادی، لقمان مرادی و رامین حسین پناهی سه زندانی سیاسی کرد روز شنبه اعدام شده‌اند.
اين در حالي است كه "صالح نیک‌بخت" وکیل مدافع لقمان و زانیار مرادی اعلام کرده بود که اجرای حکم اعدام در این مرحله غیرقانونی است.

جاوید رحمان، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر در ایران و آگنس کالامارد، گزارشگر ویژه اعدام‌های غیرقانونی سازمان ملل، روز جمعه ۱۶ شهریور از مقام های ایران خواسته بود تا فورا اجرای حکم اعدام زندانیان سیاسی کُرد؛ زانیار مرادی، لقمان مرادی و رامین حسین پناهی را متوقف کنند.

مردم ايران و جامعه بين المللي بدانند، قبل از اعدام رامين را زير شكنجه برده اند، برادر رامین حسین‌پناهی از ضرب و شتم این فعال کُرد محکوم به اعدام در زندان مرکزی سنندج خبر داده و گفته است که مسئولان زندان به برادرش گفته‌اند یا اعدام می‌شود یا در زندان به قتل می‌رسد.

همزمان با اعدام اين سه زنداني، مقر اصلي حزب در اقليم كردستان ( منطقه كويه ) مورد اصابت كاتيوشاهاي سپاه و موشكهاي دوربرد و بمباران با هواپيما (پاسداران) قرار گرفت. در اين حمله حداقل شش تن از كادرها و رهبران حزب كردستان بهمراه حداقل چهارده نَفَر از أعضاء كشته شده اند. در گفتگویی "آسو حسن زاده " از سخنگويان حزب دمكرات ، اين موضوع را تائيد كرد ه است. اين اولين بار و آخرين بار نيست كه حزب دمكرات كردستان را مورد حمله قرار ميدهند. لازم به ياد آوري است سپاه پاسداران نهاد سركوبگر رژيم عامل اصلي بمباران مقر حزب دموكرات كردستان ايران است. محسن رضايي و روزنامه تابناكش هم به اين حمله اشاره كرده است. اين موضع سنتي رژيم فاشيستي مذهبي است ،هر زماني كه از طرف مردم دلير ايران تحت فشار قرار مي گيرد به كشتار و اعدام روي مي آورد .

حزب آزادي و رفاه ايرانيان ( آرا)اعدام زندانيان سياسي كُرد و حمله به دفتر مركزي حزب دموكرات كردستان و هرگونه ترور و اعدام را محكوم ميكند و از سازمانهاي بين الملي مي خواهد اين جنايات را محكوم و پيگيري قانوني كند.

مردم ايران ، رژيم سركوبگر ضربه هاي زيادي از تظاهرات و اعتراضات شما خورده است و اكنون در بدترين شرايط سياسي ، اقتصادي قراردارد و در تمام برنامه هاي ارتجاعي اش در طول چهاردهه شكست خورده است.
رژيمي كه ادعاي رهبري شعيه گري را داشت در سراشيبي سرنگوني زوزه مي كشد، در حالیکه مردم بصره كه اكثر آنها شيعه هستند، كنسولگري جمهوري اسلامي ايران را به آتش كشيده اند و كاركنان و كارداران را از عراق اخراج كرده اند. رژيم ايران در چنين شرايطي تنها راه نجات خود را در ايران، سركوب وإعدام و در خارج كشور آشوب و ترور و بر هم زدن نظم منطقه مي داند! دنيا مي داند كه چنين رژيمي با اعدام و سركوب و حتا بمباران هم نمي تواند از اين بحران بيرون آيد. شما می‌دانید تنها ادامه اعتراضات است كه مي تواند اين رژيم سرکوب گر و افسار گسيخته را از پاي در آورد و براي هميشه از صفحه روزگار حذف كرد. سرنوشت هيچ كشوري جز با اراده مردم تغيير نمي يابد. ايمان داشته باشيد پيروزي از آن شماست.

پيروز باد مردم دلير و آزاديخواه ايران
پاينده ايران
شورای مرکزی حزب آزادي و رفاه ايرانيان (آرا)
۱۹ شهريور ۱٣۹۷ خورشیدی، ۱۰ سپتامبر ۲۰۱٨ میلادی
info@araparty.com دبیر خانه حزب


نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد