logo

تجمع حامیان مادران پارک لاله در لندن

دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۴ سپتامبر ۲۰۱۷تجمع حامیان مادران پارک لاله در ماه اوت ۲۰۱۷- لندن

روز شنبه دوم سپتامبر میدان ترافالگار بسیار شلوغ و پر رفت و آمده بود. حضور ایرانیان در میدان کاملا محسوس بود و بسیاری از آن ها با ما ابراز حمایت و پشتیبانی می کردند. تعداد قابل توجهی از کارت های "نه به اعدام" را پخش کردیم. و نیز عکس هایی که از مادران و همچنین از خانواده های زندانیان سیاسی – عقیدتی در دست داشتیم توجه چند خانواده و کسانی که مادر بودند را جلب می کرد و با ما گفتگو کرده و ابراز همدردی می‌کردند.

متاسفانه امسال هم خانواده های کشته شدگان ۶۷ نتوانستند در خاوران مراسم یاد بود عزیزان از دست رفته شان را برگزار کنند. دروازه های ورودی همه قفل شده بود و خانواده ها گل هایی را که آورده بودند همه پرپرکرده و پشت دروازه ها و دیوارها ریختند.

به جز گروه ما در این روز دو گروه دیگر هم در میدان تظاهرات داشتند. یکی سازمان مجاهدین که برای یاد بود کشته شدگان ۱۳۶۷و اعتراض به حکم اعدام برنامه داشتند و با در دست داشتن پلاکارد/عکس و سخنرانی و نمایش فیلم و موزیک پیام هایشان را به اطلاع می رساندند. دیگری یک گروه بزرگ انگلیسی که گیاه خواری را تبلیع می کردند و پوسترها و عکس های زیادی برعلیه کشتن حیوانات حمل می کردند. بسیاری از آنان کارت های " نه به اعدام" را با علاقه گرفته و ابراز حمایت
می کردند.


..............

حامیان"مادران پارک لاله" لندن،نهادی است مستقل که به هیچ گروه و سازمان سیاسی و مذهبی بستگی ندارد.نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد